Hakkımızda

Hakkımızda

Evrenin oluşumundan bu yana var olan ahşabı günümüze uyarlamak için sadece teknolojik araç gereçlerin yetmeyeceğinin farkına varıp doğadan ilham alarak yaşam alanlarınızı şekillendiren ve hayal gücünü zorlayan tasarımlarla yola çıktık.

Başarmak ve günlük hayatınızda iz bırakmak istiyor, bu nedenle de ahşabın değişen öncüsü olmanın yanında yaşam alanlarınızda keyifli anları çoğaltmak için üretiyoruz.

Beton ve çeliğe oranla çok daha eski bir yapı malzemesi olarak kullanılan ahşap, aynı zamanda doğal bir yapı malzemesi olarak, on binlerce yıldır günlük yaşamımızda var olmakta. Ayrıca geçmişin getirdiği zenginlikle her geçen gün yeni bir biçim ile yaşamlarımıza giren ahşap, estetik ve doğallığıyla yaşamımızın her alanında bizlere dokunmaya da devam ediyor. Bizler de bu işte yerimizi alarak, doğanın canlılara sunduklarına zarar vermeden, ağacın köklerine, toprağın derinliklerine ulaşan saygılı bir çalışma ile sizleri selamlıyoruz.

Bodrum’da yer alan Donkişot Ahşap markası en geniş ürün yelpazesinde projeler üretip yaşam alanlarına değer katar. Bu yüzden Bodrum yarımadasında ahşaba giden her yol Donkişot Ahşap Dünyası’ndan geçer.

Her nerede olursanız olun, yaşadığınız alanlara dokunmaktır amacımız.

İç ya da diş mekan hiç fark etmez yaşadığınız yerin ve alanın ihtiyaçlarına göre en iyisini üretmek için ahşabın, taşın ve demirin hikayelerini aynı satırda işlemek için buradayız.  

Doğanın öğretileri ve ilham perileri ile yola çıktığımız bu alanda en önemli amacımız ise gününüze renk katmak. Çünkü gün, tebessüm ettiğiniz anda başlar.

 

OSMAN AKKUŞ

 


Yukarı