Baharda ev dekorasyonunu yenileyin

Baharda ev dekorasyonunu yenileyin

Korona virüs salgını nedeniyle evimizde çokça vakit geçirmek zorunda kaldığımız bu günlerde özellikle değişen mevsimle birlikte, yeni bir dekorasyona ihtiyaç duyuyoruz.  Baharın enerjisini evimize getirmek, aksesuarlar yardımıyla dekorasyonu canlandırmak ve evde kaldığımız zamanı daha huzurlu geçirmek için küçük değişiklikler ile kış mevsiminin yorgunluğunu üzerimizden atabiliriz.

Sadeleşerek başlayın 

İlk olarak fazlalıklardan kurtularak işe başlayın. 

15 Photos for Lovers of Minimalist Home Design (Görüntüler ile)11 Minimalist Decor Ideas for Your Home - Rhythm of the Home

 

Aydınlık renkler evin havasını değiştirin

Güneş ığının evinizin içinde hissedeceğiniz, daha aydınlık ve daha iyi bir ruh hali için özellikle küçük evlerde aydınlık renkleri tercih edebilirsiniz. 

Minimal Style Home Interior Design Singapore

 

Açık alanlarınızı kullanım için tekrar düzenleyin 

Dışarıyla ilişkimizin kesildiği bu günlerde, güneş ve temiz havayı değerlendirebilmek için yeni yaşam alanları olarak kullanılmak üzere  balkon ve bahçe alanlarını düzenleyin.  

50 Small Apartment Balcony Decorating Ideas (Görüntüler ile) | Ev ...

 

Evlerinizi çiçeklendirin 

Kendimizi doğayla buluşturamadığımız bu günlerde, evinizde doğaya yer açın. Yeşil bitkiler ve taze çiçekler yaşam alanlarınızı nasıl baştan sona değiştirdiğine ve ruhunuza ne kadar iyi geldiğine göreceksiniz. 

Art in Minimal Interiors

 

 

Kontras etkisi yaratın 

Özellikle nötr renkler ile dekore edilen odalarda kontrast etkisi her zamankinden daha fazla hissedilecek. o yüzden siyah ve beyazın güçlü etkisini kullanmayı deneyin. 

Characteristics and Styles Of Minimalist Home Design — Sefa Stone ...

 

Değişim için değiştirin

Boş zaman konusunda evrenin daha ömert davrandığı bu dönemde, sürekli hayatlini kurduğumuz ve vakitsizlikten dolayı bir türlü hayata geçiremediğimiz dekorasyon fikirlerini uygulamanın tam zamanı. Sık kullandığımız mutfak ve banyo gibi ortak alanlarda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. 

Minimal bathroom #home #style | Bad inspiration, Minimalistisches ...

 

Small Kitchen Ideas: How to Maximize Storage in a Minimal Kitchen ...


Yukarı